27. listopadu 2017
 | 
Foto: Shutterstock, L’Oréal Professionnel
Nadělte svým kamarádkám dárky, které po svátcích neskončí bez povšimnutí na dně skříně.

Nakupovat pro slečny je vždy větší zábava. Protože, přiznejme si, návštěva elektra a vybírání výkonné power banky pro přítele nebo shánění obligátních ponožek pro tatínka, zase tak vzrušující nejsou.

Zato hledání té pravé maličkosti pro vaši nejlepší přítelkyni, to už je jiná písnička! A tipů na tento druh dárků není nikdy dost. Čím tedy obdarujeme letošní Vánoce své kamarádky my?

Krásné vlasy, koruna krásy

Toto rčení platí na 100%. A tak je kvalitní vlasová kosmetika vždy dobrou volbou a ač je to věc praktická, rozhodně nespadá do nepopulární kolonky „praktická A nezáživná“, právě naopak!

Nabídka je ale velmi rozsáhlá, po jaký produktech byste tedy měla sáhnout? Doporučujeme ty od značky L’Oréal Professionnel. Tým LP totiž moc dobří ví, že jsou jejich přípravky krásným dárkem, a tak se rozhodl letošní vánoční nákupy svým zákazníkům ještě usnadnit.

V  portfoliu L’Oréal Professionnel nyní naleznete šest verzí vánočních balíčků, kdy je každý z nich zacílený na jiný typ vlasů – v nabídce naleznete balíčky z řad:

Inforcer

Pro Fiber Re-Create

Vitamino Color

Absolut Repair Lipidium

Mythic Oil

Homme pro muže: Jestli si váš kamarád či přítel také potrpí na kvalitní kosmetiku, je i v tomto případě volba vánočního dárku jasná!

Dárkové balíčky L’Oréal Professionnel seženete v Salonech Expert (kompletní seznam naleznete zde).