27. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, Queens
Každá chceme být vždy neodolatelná, i když jsme upocené a máme rozcuchané vlasy!

Jsou dny, kdy se s kamarádkou vyhecujete a řeknete si, že začnete každý týden sportovat. Jestli se rozhodnete pro jumping, běh, lezení po skalách nebo začnete chodit pravidelně na jógu, na tom až tak moc nesejde. Hlavní je, že se při tom cítíte dobře a máte ze sebe dobrý pocit, protože to vás motivuje k dalších akcím.
Trend cvičit v outfitu vyladěném od hlavy až k patě je tady už nějakou dobu, ale pozornost se pomalu dostává i oblečení po cvičení, když se jde s kamarádkami na sojové kafe a avo toast. Málokdo se chce soukat po sprše do džín, které se během lekce záhadně zcvrkly. Napumpované svaly ještě pořád pracují a potřebují to největší pohodlí na světě. Athleisure trend se tohle jaro dostává do ulic a byl k vidění třeba i na fashion weeku. Bella Hadid, která je tváří Nike, o tom ví svoje…u ní  to jistí kšiltovka, kelímek s kávou a pohodlné tenisky z posledního hot releasu.

Instagram je plný další inspirace!

Specialistou na afterworkout styl je právě značka Nike. Na e-shopu www.queens.cz nejdete dokonalé kousky, které jsou stylové a pohodlé!