19. září 2016
 | 
Tři krásky, Barbora Poláková, Michaela Sejnová a Lucie Nachtigallová.

BARBORA POLÁKOVÁ
herečka, zpěvačka
Barbora Poláková patří v současnosti mezi nejoblíbenější zpěvačky u nás. Nejvíc se do povědomí široké veřejnosti zapsala hitem Nafrněná, která patří k nejposlouchanějším u nás. Barbora se ale věnuje stále i herectví, účinkuje v několika seriálech, v roce 2016 ztvárnila i hlavní ženskou roli v celovečerním filmu. Sama ale říká, že její nejlepší a nejdůležitější rolí je role maminky. Přesto chystá svou druhou desku a připravuje se na velké podzimní turné.

MICHAELA SEJNOVÁ
herečka
Michaela spolupracuje s Honzou Kořínkem už podruhé. Stále patří mezi oblíbené herečky a v současné době jí uvidíme především na divadelních prknech. V divadle Hybernia se objeví v novém muzikálu pro děti Alenka v kraji zázraků a to v hlavní roli Alenky. Na jaře 2016 Michaela porodila svého prvního syna, který je pro ni středem života. Přesto však zvládá kombinovat pracovní povinnosti s těmi mateřskými.

LUCIE NACHTIGALLOVÁ
blogerka
Lucie je v současné době jednou z nejúspěšnějších blogerek v Česku. Její cílovou skupinou však nejsou mladí lidé, ale popularitu získala u své věkové skupiny a především u matek. Její blog nese jméno Deník fejsbukové makty a právě díky sociálním sítím se z Lucie stala celebrita. Lucie je bývalá novinářka a v současné době s manželem vychovává tři děti. Právě její rodina je hlavními hrdiny zmiňovaného blogu. Lucie Nachtigallová vydala i stejnojmennou knihu Deníka fejsbukové matky a také chystá její pokračování.

HAIR: Honza Kořínek, www.honzakorinek.cz
HAIR assistants: Anna Vejvodová, Radka Bajglová, Karolina Fahounová
MAKE-UP: Klaudie Havlová
PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík
DRESS: Sophistic by Veronika

Více o kolekci se dozvíte ZDE