20. června 2016
 | 
Foto: L'Oréal
Jak docílit nadýchaného retro účesu obřích rozměrů?

Získali jsme tipy od kadeřníka, otestovali je a s čistým svědomím můžeme říci, že fungují!

Jestli také milujete žensky svůdné účesy ve stylu 50. let, kterým božská Amy Winehouse dodala rockový šmrnc, rozhodně čtěte dál! Víme, jak tohoto mistrovského díla docílit snadno a rychle.

1. Nezapomínejte na termo ochranu! Svoji hřívu musíte chránit, pokud nechcete skončit s neforemnou chemlonovou helmou. Vyzkoušejte Crème Universelle s arganovým olejem z řady Mythic Oil, L’Oréal Professionnel.

2. Do délek aplikujte fixační sprej PLI, Tecni.Art, vyfoukejte přes velký kartáč a prameny natupírujte.

3. Konečné dílo přestříkejte sprejem Savage Panache, Tecni.Art – a nezbedně sexy look je hotov.

Podívejte se na video s fashion blogerkou Olgou z Everyday-Runway, kde se můžete inspirovat nejen účesem, ale i originálním stylingem.

Londýn je město neskutečně rozmanité a na sečtení jeho fashion a beauty ikon by rozhodně nestačily prsty jedné ruky. Jaké další múzy a jejich účesy pravidelně stalkujeme na Instagramu a na stránkách časopisů?

Alexa Chung
Její messy mikádo stejně jako pohodové, bohémsky ležérní outfity, které přímo křičí „ne, nebudu se přetvařovat za žádnou cenu!“, zkrátka nelze nemilovat.

Victoria Beckham
Lesklá hustá hříva módní návrhářky Victorie je stejně nenuceně elegantní jako její modely. A to i když ji okoření tomboy kšiltovkou a aviátorkami.

Emma Watson
Ať už je herečka a tvář kampaní HeForShe fotografována na červeném koberci v krátkém pixie sestřihu, mikádu, nebo uhlazeném drdůlku, vždy vypadá absolutně překrásně.

Vévodkyně Kate
Husté, zdravé, přírodně hnědé vlny, jakými se pyšní vévodkyně z Cambridge, by si přála každá žena… ostatně jako být provdaná za budoucího panovníka Spojeného království.

Perfektní sestřih i úžasné produkty můžete mít také! Zajděte do Salonu Expert, využijte služeb týmu L’Oréal Prefessionnel, sdílejte fotku proměny a vyhrajte! Soutěžte zde: thelook.jenprozeny.cz