2. února 2016
 | 
Víte, jaké stylingové přípravky jsou nejvoňavější, inovativní a plné australské divoké přírody? Že ne?

Seznamte se nyní s novou řadou stylingových přípravků AUSSIE MIRACLE, kterou můžete vyzkoušet i vy, hledáme 100 z vás!
Naše dvě blogerky Lucie z blogu www.stylewithoutlimits.cz a Johana z blogu www.milkwoman.cz pro vás vyzkoušely rovnou tři stylingové produkty – suchý šampon, pěnové tužidlo a lak na vlasy AUSSIE – MIRACLE.

A co na to blogerky?

Johana: „Suché šampony jsou můj pomocník nr.1. ofinatí jistě znají obzvlášť. Takový šampon, který jen naskříkáte a vše je jako dřív se prostě hodí. Hodně jsem se bohužel setkávala s těmi příliš práškovými. Ve vlasech mi potom zanechaly nepříjemný pocit a ještě byly takové šedější 😀 Tenhle si teda ale musím vynachválit a nemůžu mu vytknout absolutně nic. Obsohuje extrakt z australských jojobových semínek a není práškový, je to zkrátka sprej. A účinkuje na jedničku. Nádherně navíc voní a vlasy osvěží.”

Lucie: „Pokud si zamilujete vůni suchého šamponu, tak vám pak pěnové tužidlo nedá spát. Ještě několik dní po umytí hlavy vám budou vlasy neskutečně krásně vonět. Tužidlo se skvěle nanáší a po vyfoukání máte vlasy krásně vzdušné a plné objemu. A na závěr jsem sáhla po laku na vlasy s výtažkem z australské divoké třešně. Popravdě laky na vlasy normálně nepoužívám, protože jsem poslední dobou na svou kadeř dost háklivá a nerada jí vystavuji účinkům stylingových přípravků. Tentokrát jsem ale udělala výjimku a byla jsem mile překvapená. Lak vlasy vůbec neslepuje a kupodivu i mé neustále rozlítané vlasy vypadaly poslušněji."

Více se dozvíte na aussie.jenprozeny.cz. Zde si navíc můžete i zasoutěžit o vouchery na Indoor Skydiving.

Pokud vás láká testování, klikněte na http://aussie.jenprozeny.cz/testovani/