4. dubna 2016
 | 
Milujete hudbu? Víme, jak si jí užít ještě více!

Sestavte si mix svých oblíbených tanečních hitů, ejenže vás energická hudba povzbudí, ale taky se poslechem zabavíte a ani si nevšimnete, že třeba sportujete, či jedete v MHD už takovou dobu. Taky si pomocí toho můžete odměřovat čas, skvělě relaxovat a načerpávat novou energii.

JPH doporučuje:

AVM CS5.2

Úplně jiný svět. Hudba v komplexním balení bez jakýchkoliv kompromisů. Zesilovač s 330W výkonem, CD, streaming z NAS úložiště i úžasného on-line HiRes portálu TIDAL, všechny myslitelné vstupy a výstupy, FM – a to vše v jednoduchém a designově čistém manufakturním hliníkovém těle. Ne nějaká ohraná komerce. Konečně víme, jak má dospělé stereo znít a vypadat. Za to vše cena více než v pořádku – 145 000,- s DPH.

www.marekaaudio.cz

The Liszt

Rakouského HighEnd výrobce reproduktorů Vienna Acoustics na našem trhu ještě neznáme. Díku novému zastoupení této značky na našem trhu máte možnost seznámit se s premiantem třídy, reproduktory The Liszt. Ne nadarmo jsou pojmenovány po známém hudebním skladateli Ferenci Lisztovi. Jejich muzikálnost, schopnost zobrazit i ty nejhlubší oktávy, otevřenost projevu a čistota zpracování, to jsou atributy překračující vysoce jejich cenový segment. Ověnčeny mnoha oceněními, jsou zde pro Vás. Cena 370 000,-s DPH.

www.marekaaudio.cz