16. září 2017
 | 
Foto: Getty Images
Zdá se, že pětadvacetiletá zpěvačka nechce děsit své fanoušky. O závažnosti jejího zdravotního stavu se dozvídáme až postupně!

Dost lidí po zveřejnění diagnózy Lupus u Seleny Gomez tvrdilo, že se musí jednat jen o nějakou lehčí formu. Teď je však jasné, že Selena Gomez je dlouhodobě vážně nemocná. Lupus jí začal ohrožovat na životě!

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček světa a osoba s nejvíce fanoušky na Instagramu, se svěřila právě na této sociální síti, že podstoupila transplantaci ledviny, protože jí to doporučili doktoři. A to právě kvůli autoimunitní nemoci Lupus, která Seleninu vlastní ledvinu ničila a stav se neustále zhoršoval.

Teď se však zdá, že Selena zatajila před fanoušky jeden zásadní a dost dramatický moment. Podle zpráv amerických médií prodělala v květnu letošního roku akutní selhání ledviny a musela být urychleně přepravena do nemocnice a napojena na přístroje. Stalo se tak během jejího pobytu v Chicagu. Po celou dobu byl prý po jejím boku její přítel The Weeknd. V té době už nejspíše byla v čekací listině na novou ledvinu. Událost ale ukázala, jak moc vážný její zdravotní stav je. Nakonec našla dárce v osobě své skvělé kamarádky Francie Raisy.

Více informací o transplantaci si přečtěte v tomto článku!

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Zdroj fotky: Instagram.com