30. července 2017
 | 
Foto: Getty Images
Ally, Normani, Dinah a Lauren se zastaly kanadského zpěváka. Respekt!

Před několika dny šokovala (nejen) Beliebers zpráva o tom, že si idol teenagerek po celém světě, Justin Bieber, bere pauzu a s okamžitou platností ruší zbývajících 14 koncertů jeho světového Purpose turné.

Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane a Lauren Jauregui, tedy čtyřlístek, který tvoří dívčí formaci Fifth Harmony, se vyjádřily v tom smyslu, že Justinovo rozhodnutí naprosto chápou a plně ho v něm podporují. To je celkem nečekaná a velmi zajímavá podpora! Holky jsou totiž mezi mladými dívkami velmi populární a hodně z jejich fanynek patří i mezi Beliebers. Tohle vyjádření podpory by některým mohlo otevřít oči.

Normani řekla: „Naprosto ho podporuji. Víme jaké to je být dlouho na cestách. Mně osobně se po domově strašně stýská. Justin byl na turné 18 měsíců! To je hrozně dlouhá doba a už si potřebuje odpočinout.“

Lauren navíc doplnila, že třeba o něčem ani nemusí mluvit veřejně: „Nikdo nechce zrušit své turné, pokud pro něj není zdravotně nepřípustné pokračovat a neškodí mu to. Nejspíše měl k ukončení tour Justin dost dobrý a vážný důvod!“

Justin sám své fanoušky uklidnil, že o nic závažného nejde. Prý je zdravotně v pořádku, ale na turné už byl rok a půl a prostě nemohl dál. Zrušení se týká koncertů v Severní Americe, nebo na Filipínách.

Ke zrušení tour se vyjádřil i Justinův manažer Scooter Braun, který řekl, že tohle rozhodně nebylo v plánu, ale je v první řadě potřeba naprosto respektovat Justina, který je jen člověk, a jeho myšlenky a pocity. Věří, že se J.B. vrátí v plné síle!