18. prosince 2016
 | 
Foto: instagram.com
Už na podzim příštího roku se dočkáme kolaborace Seleny Gomez s oděvní značkou Coach!

Čtyřiadvacetileté zpěvačce, herečce, filantropce a kdo ví čemu ještě dalšímu, se náramně daří! Po několikaměsíční léčbě se zdá, že je naplno připravená pracovat a vyléčená ze svého "zvláštního vztahu" s Justinem Bieberem, který jí stál spoustu sil.

Selenators sice nepotěšilo, že jejich láska zrušila množství koncertů (mj. i říjnový v Praze), ale teď se objevují zprávy, že pracuje na novém albu a bude to stát opravdu za to. Kromě toho také spolupracuje s mnoha různými značkami, protože má obrovský vliv, což dokazuje i 104 milionů followers na Instagramu (Selena je v tomto ohledu první na světě). 

Jednou ze značek, která populární star ulovila, se stal oděvní brand Coach. Jeho tváří už je mj. herečka Chloë Grace Moretz. Selena se teď stane tváří Coach jak pro média, tak i pro sociální sítě a bude pomáhat s nadací Step Up, kterou tato značka vlastní. Celou řadu oblečení zatím v plánu nemají, ale několik společných kousků s designérem Stuartem Veversem Selena navrhla a těšit se na ně můžeme už za pár měsíců!