13. února 2016
 | 
Foto: instagram.com
Bylo to kvůli Justinu Bieberovi?!

No tak to je síla! Zdálo by se, že mít za manažera Scootera Brauna je ta nejlepší věc na světě. Čtyřiatřicetiletý rodák z New Yorku se totiž proslavil hlavně tím, že světu představil Justina Biebera. Teď se ale zdá, že to zas až taková výhra v loterii není. Hlavně pro dvaadvacetiletou Arianu Grande!

Ta už patří mezi největší pěvecké hvězdy současnosti, vždyť jen na Facebooku má skoro 30 milionů fanoušků. Dlouho se zdálo, že na tom má velký podíl právě Scooter a že je "v jeho stáji" Ariana šťastná. Nejspíš jsme se ale mýlili. Jak jinak si vysvětlit, že to byla právě sexy zpěvačka, která ukončila jejich spolupráci? Zahraniční bulvární média spekulují o tom, že jí nebyl příjemný zájem Justina Biebera, a proto se od Scootera odtrhla!

Justin se s Arianou snažil často flirtovat a na koncertě jí jednou hodně sexisticky obejmul zezadu. Jeho počin vyvolal dokonce reakci Big Seana, který tehdy s Arianou chodil.

Ať je to jak chce, rozhodně to pro Arianu neznamená žádnou tragédii. Zdroj z jejího okolí potvrdil, že i nadále zůstává pod společností Untitled. Se Scooterem už ale osobně spolupracovat nebude.