24. října 2018
 | 
Britská značka přírodní dekorativní kosmetiky Lily Lolo připravila k letošním Vánocům spoustu kolekcí plných třpytivých dárků a speciálních limitovaných produktů inspirovaných nekonečnou krásou noční zimní hvězdné oblohy.

Dárková kolekce Iconic Eye II
Tuto dnes již klasickou sadu dovedlo letos Lily Lolo k naprosté dokonalosti. Objevte novou Iconic Eye kolekci obsahující jejich zázračnou řasenku Big Lash Mascara, paletku očních stínů Laid Bare a tužku na oči, se kterými vykouzlíte to nejdokonalejší kouřové líčení a ty nejhustší řasy. Speciální inovativní složení řasenky a její unikátní kartáček ve tvaru přesýpacích hodin dodávají řasám výjimečný objem a prodloužení.

Dárková sada Constellation
Exkluzivní dárková sada Constellation obsahuje pět limitovaných minerálních očních stínů ve zcela nových metalických odstínech, které se třpytí jako noční obloha. Vrstvěte a kombinujte mezi sebou odstíny Dazzled, Moonstruck, Solaris, Cosmos a Galaxy pro mimořádně sofistikované večerní líčení.

Dárková sada Heavenly Lip – Red Eclipse

V dárkové sadě Red Eclipse naleznete vše, co pozvedne vaše zimní líčení do nebeských výšin, navíc zabalené do luxusní dárkové kazety. Sada obsahuje konturovací tužku v odstínu Ruby Red pro zvýraznění kontur rtů, rtěnku v klasickém rudém odstínu Desire a lesk na rty v limitovaném odstínu Gold Star pro svůdný lesk a třpyt vašich rtů.

Více info naleznete na www.lilylolo.cz!

Pět z vás, které správně a nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají jednu z vánočních, dárkových sad Lily Lolo.

Otázka: Jaký produkt na www.lilylolo.cz, by jste nejvíce chtěla vyzkoušet a proč?

A co slouží k k vytvoření sametově matného finiše?
a) fixační pudr Flawless Silk
b) fixační pudr Flawless Matte

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.