7. prosince 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Protože jsou Vánoce hlavně o rozdávání dárků, máme pro vás další, tentokrát sladkou, soutěž!

 

Hledáte inspiraci, jak být originální na Silvestra nebo jednoduše jen tak – speciální vánoční edicí v překrásném balení můžete potěšit nejen rodinu, ale třeba i kolegy v práci. Buďte letos kreativní a obdarujte je třeba láhví čokoládového šampaňského Celebrations. Bublinek přeci není nikdy dost.

Výběr miniatur čokoládových tyčinek Snickers, Twix, Bounty, Mars, Milky Way a dalších ve stylovém balení zazáří na každém večírku, ale i doma mezi blízkými. Podělte se o sladkou radost a vychutnejte sváteční okamžiky společně.

Okouzlující „hrdinové“ značky M&M´s Červený a Žlutý vám letošní čekání na Ježíška osladí svým jedinečným a nepřehlédnutelným způsobem. Pokud patříte k příznivcům těchto vynikajících čokoládových bonbónů, letošní Advent si rozhodně užijete a to ve velkém s 361 gramy sladké radosti. Do 24 okének svého adventního kalendáře M&M´s & Friends pozvali všechny oblíbené značky M&M’S, Snickers, Twix, Bounty, Mars a Milky Way . Každý den tak na vás bude čekat jedno sladké překvapení. Kalendář je skvělým dárkem pro ty, které máte rádi. Ale i sobě by si každý měl tu tam něco dopřát.

Pro tři z vás, které originálně odpoví na soutěžní otázku, máme sladký balíček Celebration a M&M’s v hodnotě 650 Kč.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jaká je vaše největší neřest?

Na vaše odpovědi se těšíme do 14. prosince 2018

 

Vybráním tohoto políčka souhlasíte s Pravidly soutěže (http://www.jenproholky.cz/pravidla-soutezi/)
Všeobecné podmínky soutěží naleznete na https://casopisy.mafra.cz/vseobecne-podminky-pro-souteze.
Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.