5. února 2018
 | 
Foto: Klorane
Dnes pro vás máme šampón, gelový balzám na vlasy a SOS sérum s výtažkem z pivoňky pro zklidnění citlivé a podrážděné vlasové pokožky.

!!! SOUTĚŽ UKONČENA !!!

Může Vás trápit přechodně, ale velice často se z toho stává chronická záležitost. Způsobit ji může spousta faktorů, od stravy přes smog, klimatizaci, střídání teplot, až po nevhodné vlasové přípravky a stres. Pokožka na hlavě vás pne, svědí, máte pocit, že vás pálí, může být i zarudnutá. Pokud tomu tak je, vyhněte se intenzivnímu kartáčování a používejte kartáče s jemnými štětinami, ideálně přírodními. Po každém mytí vlasů používejte balzám. Vlasy se budou snadněji rozčesávat a při česání za ně nebudete muset tolik tahat. Při fénování se snažte směrovat fén na vlasy a co nejméně na vlasovou pokožku, nebo používejte studený vzduch. Důležitá je samozřejmě volba vhodné vlasové péče.

A právě o ní soutěžíme s Klorane, francouzskou dermokosmetickou značkou, která už 50 let vyvíjí přípravky péče o vlasy a vlasovou pokožku na přírodní bázi. Pro zklidnění citlivé a podrážděné vlasové pokožky využívá Klorane již od roku 1994 výtažek z pivoňky čínské. V jejích kořenech se totiž ukrývá mocná zklidňující aktivní látka, paeoniflorin, která dokáže zklidnit vlasovou pokožku a zmírnit pocity svědění.

Řadu přípravků na zklidnění podrážděné vlasové pokožky tvoří 3 produkty: Šampon, gelový balzám na vlasy a SOS Sérum. Mají fyziologické pH, jsou testovány pod dermatologickým dohledem, jsou vyvinuty s cílem omezit alergické reakce a šampon s balzámem mají navíc bioodbouratelné složení.

Navíc mají příjemnou parfemaci s prokázaným účinkem mírnit napětí a stres.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Z jaké části pivoňky získávají Laboratoře Klorane paeoniflorin, látku poskytující vlasové pokožce zklidnění?

  1. Květ
  2. Kořen
  3. Stonek

Tři z vás, kteří správě odpoví na soutěžní otázku odměníme sadou Klorane.

Na vaše odpovědi se těšíme do 11. února 2018.