14. února 2018
 | 
Foto: Foreo
Dnes, na svátek Svatého Valentýna, pro vás máme něco opravdu EXTRA!

Rozjasňující čisticí kartáček LUNA mini 2 je bestsellerem značky. Jeho ultrahygienický silikonový povrch se dokonale hodí pro každý typ pleti a co je ještě lepší – nejsou zapotřebí žádné výměnné kartáčky! Je k dostání v pěti vzrušujících barvách a nabízí zdokonalený čisticí systém T-Sonic ™ a plně optimalizovaný design, zajišťující ještě hlubší a účinnější čištění pleti. Jediná minuta používání ráno a večer stačí k odstranění nečistot způsobujících pleťové problémy a zanechává pleť čistší, zářivější a na pohled zdravější.

VÝHODY Z HLEDISKA PÉČE O PLEŤ

  • Uvolňuje z pórů zbytky make-upu a 99,5 % špíny a mastnoty
  • Zajišťuje hloubkové čištění mimořádně šetrné k pleti
  • Odstraňuje nečistoty způsobující problémy pleti a zanechává pleť čistší
  • Zbavuje pleť odumřelých buněk, a zlepšuje tak vstřebávání pleťových přípravků
  • Zmenšuje viditelnost pórů a zjemňuje povrchovou strukturu pleti

LUNA mini 2 disponuje víceúčelovým třízónovým čisticím kartáčkem, který je vhodný pro všechny typy pleti. Jemnější dotekové hroty na přední straně jsou určeny pro šetrné čištění citlivé nebo normální pleti. Silnější hroty na zadní straně pak pro efektivní čištění T-zóny a pro revitalizaci mastnější pleti.

O 50 % větší hlavice kartáčku pokrývá větší plochu a zajišťuje tak efektivnější čištění. O 26 % delší dotekové hroty jsou k pleti šetrnější a zlepšují dosah. 8 nastavitelných stupňů intenzity pulzace zajistí, že se kartáček přizpůsobí přesně vašim potřebám. Navíc je plně vodotěsný, lze tedy používat ve sprše, a na jedno plné nabití vydrží až 300 použití! Další skvělé výrobky od FOREO najdete na www.foreo.com


JAK LUNU POUŽÍVAT:

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Co je podle vás opravdová láska?

Pro jednu z vás, která nejoriginálněji odpoví na soutěžní otázku, máme rozjasňující čisticí kartáček LUNA mini 2 od FOREO ve fuchsiové barvě!

Na vaše odpovědi se těšíme do 20. února 2018.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.