29. července 2018
 | 
Foto: Milka
Tuhle sladkou odměnu si nenechte ujít!

Sluníčko, cestování, chvíle strávené s přáteli i rodinou. Léto je doba relaxu i zážitků. Každý dovolenou tráví po svém, co by ale nemělo chybět ve vašem cestovním batůžku je malé občerstvení, kterým vždy doplníte potřebnou energii.

A co je lepší než láska první křupnutí? Zažijete ji s novými tyčinkami Crunchy Break. Jemná mléčná čokoláda s příchutí oříšků se ukrývá v lahodném křupavém těstíčku. Pro opravdové čokoládové požitkáře je sušenka navíc polomáčená v alpské čokoládě.

A my pro vás máme nálož pořádné letní energie ve světlé i kakaové variantě!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jaký je váš nezapomenutelný zážitek z prázdnin? A s kým byste se o tyčinky Crunchy Break podělili?

Čtyři z vás, které nejoriginálněji odpoví, od nás dostanou krabici světlých a kakaových Milka tyčinek Crunchy Break. Celkem 36 tyčinek v celkové hodnotě 396 Kč!

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.