17. března 2019
 | 
Foto: Shutterstock.com, BASILUR Virgin Nature
Řada přírodních čajů, vynikajících bylinných směsí VIRGIN NATURE, díky kterým si můžete šálek čaje nejvyšší kvality vychutnat kdykoliv během dne.

Jsou vhodné pro relaxaci, řešení různých příznaků běžných nemocí, k úlevě od těžkého jídla nebo pouze pro udržení si zdravé mysli a těla. Tyto skvělé bylinné čaje jsou jedinečné svou kvalitou a bezkonkurenční různorodostí. Za zmínku stojí i jejich krásné přírodní balení. Pro co nejlepší účinky a chuť se doporučují podávat horké.

Pro tři z vás, které nejoriginálněji odpoví na soutěžní otázku, máme dva bylinné čaje, BASILUR Virgin Nature Cheer UP a Stress Release v celkové hodnotě 308 Kč.

BASILUR Virgin Nature CHEER UP neboli šálek „léta“ nabízí směs ingrediencí, které rozzáří vaše smysly a zatímco se tělo plní živinami, nastartuje pozornost a produktivitu. Je to bezkofeinová cesta k udržení síly, energie a zvládnutí každodenního shonu.

Lahodná chuť červených jablek a jejich antioxidační vlastnosti pomáhají posílit imunitní systém, bojují proti únavě a udržují svěží mysl. Ibišek, okvětní lístky růží a šípek dodávají směsi přirozenou sladkost.

Čajová směs CHEER UP pomáhá udržet přirozenou hladinu krevního tlaku. Speciální kombinace přírodních bylin a ovoce byla sestavena s důrazem na celkovou duševní pohodu. Přirozená schopnost vybraných ingrediencí eliminovat toxiny pomáhá udržet celkovou rovnováhu v těle.

Složení: jablko, ibišek, šípek, růže, ostružina, citronová tráva, rozmarýn, šalvěj, kůra grepu, pomeranče, mandarinky a přírodní aroma pomeranče a mandarinky

 

Obsah: 20 x 2 g pyramidových sáčků

BASILUR Virgin Nature STRESS RELEASE je relaxační čajová směs, která perfektně doplní jakékoliv jídlo a napomáhá při řešení zažívacích problémů. Vitaminy a výživové vlastnosti každé z obsažených surovin ve vás vyvolají pocit radosti a klidu.

Čajová směs STRESS RELEASE je plná přírodních látek, kterou je doporučeno podávat večer. Máta přispívá ke zmírnění příznaků dýchacích problémů. Heřmánek je známým pomocníkem při léčbě nespavosti a zároveň má schopnost urychlit hojivý proces a snížit riziko vzniku cukrovky. Listy ostružiníku jsou přírodním léčivem používaným již odedávna.

Obsažené ingredience mají dohromady schopnost chránit imunitní systém. Sladké aroma medu dokonale ladí s každou složkou směsi a dotváří tak jeho jedinečnou chuť.

Složení: květ heřmánku, máta peprná, list ostružiníku a přírodní aroma medu

Obsah: 20 x 1,3 g pyramidových sáčků

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak nejraději a nejčastěji relaxujete? 

Na vaše odpovědi se těšíme do 24. března 2019.

Vybráním tohoto políčka souhlasíte s Pravidly soutěže (http://www.jenproholky.cz/pravidla-soutezi/)
Všeobecné podmínky soutěží naleznete na https://casopisy.mafra.cz/vseobecne-podminky-pro-souteze.
Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.