13. května 2018
 | 
Foto: Answear.cz
Jeden kousek z kolekce inspirované modrá obloho, mořem, září letního slunce a „dolce far niente“ – sladké nicnedělání, čeká jen na vás!

Nová kolekce Vibes Stripes od Answear nalezla své místo v prostředí francouzské riviéry a pod slunečními paprsky italských pláží. Barvy, které Vám přinášejí probouzející se domy a ulice: bílá, modrá, barva granátového jablka, sladké červené odstíny a sluneční žlutá – jsou barevné hity léta 2018.

Hlavní myšlenkou kolekce jsou pruhy, které se staly jedním z nejsilnějších trendů během jarních Fashion Weeků.

Kolekce poukazuje na svůdné 50. a šílené 80. roky: holá ramena a záda, šortky s vysokým pasem, overaly a šaty. Její součástí jsou také sukně, topy, blůzky a plavky. Směs hladkých textilií, výšivek, pásků a zářivých barev, jsou tím pravým pro ženy, které chtějí objevit svoji ženskost a hrát si s módou.

Nalaďte se na vlnu sladkého nic nedělání i vy s kolekcí Vibes Stripes. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a jeden kousek z této jedinečné kolekce může být váš. Tak #WeAreTheAnswear.

Soutěžní otázka

Jak si představujete ideální dovolenou a co si vždycky sbalíte s sebou?

Jedna nejoriginálnější odpověď si bude moci vybrat jeden módní „kousek“ z aktuální kolekce Vibes Stripes na Answear.cz

Na vaše odpovědi se těšíme do 20. května. 

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.