7. listopadu 2018
 | 
Foto: Sony
Užijte si skvělý večer s bezdrátovým reproduktorem SRS-XB21 od Sony, se kterým se i obyčejný večer s přáteli promění v nezapomenutelnou párty přímo u vás doma.

Přenosný reproduktor SRS-XB21 od Sony s funkcí EXTRA BASS™, režimem živého zvuku a osvětlením nabízí to nejlepší pro správnou párty atmosféru. Díky kompaktním rozměrům, voděodolnému povrchu a odolnosti proti nárazu můžete vzít reproduktor kamkoliv s sebou. S funkcí Wireless Party Chain zapojíte až 100 reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH® a synchronizujte tak hudbu i osvětlení. Navíc reproduktor můžete ovládat pomocí aplikace Music Center ve vašem mobilním telefonu. Dlouhá výdrž baterie zajistí, že se můžete nepřetržitě bavit po celou noc. Reproduktor je dostupný v 5 barevných provedeních pro každý styl.

Ten z vás, kdo správně a nejvtipněji odpoví na soutěžní otázku, získá bezdrátový reproduktor SRS-XB21 od Sony v hodnotě 3 146 Kč.

Soutěžní otázka

Jaká je výdrž baterie reproduktoru SRS-XB21 od Sony a proč nutně musíte vyhrát tuto soutěž?
a) 8 hodin
b) 10 hodin
c) 12 hodin

Nápovědu naleznete na:  https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory/srs-xb21

Na vaše odpovědi se těšíme do 20. listopadu 2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.