7. září 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, DOVE
VYHRAJTE pečujíví balíček kosmetiky DOVE!

Už od dětství toužíme po tom být princeznami a obklopovat se krásnými věcmi. Postupem let rosteme a plníme si naše dětské touhy, dopřáváme si luxusní péči a toužíme zůstat stále mladé a svěží. A právě proto, jsme pro vás připravili soutěž o pečující kosmetiku DOVE.

Tónovací tělové mléko DermaSpa Summer Revived. Rozmazlující spojení luxusního tělového mléka a hýčkajícího tónovacího mléka propůjčí vaší pokožce zdravý bronzový nádech.

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress. Ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin. Hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

Kuličkový antiperspirant Invisible Care Floral Touch chrání před pocením a nezanechává bílé stopy na oblečení.

Tuhý antiperspirant Invisible Care Floral Touch chrání před zápachem a pečuje o pokožku podpaží. Poskytuje 48 hodinovou ochranu před pocením a příjemně voní.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak o svou pokožku pečujete? A dopřáváte jí někdy odpočinek?

Tři z vás, které nejoriginálněji odpoví na soutěžní otázku, odměníme balíčkem DOVE v hodnotě 435 Kč.

Na vaše odpovědi se těšíme do 16. září. 

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.