4. listopadu 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
To si nenechte ujít!

Francouzská značka Couleur Caramel představuje limitovanou řadu dekorativní kosmetiky Teenage určenou pro dívky s normální až suchou pletí. Dekorativní kosmetika Couleur Caramel nejen zkrášluje, ale má také pečující vlastnosti. Pokožku zvláčňuje a hydratuje, neucpává póry a nechává ji volně dýchat.

Tón pleti skvěle sjednotí Couleur Caramel Teenage BB krém. Lehce se nanáší a kryje nedokonalosti a zarudnutí. Na rande nebo ráno do školy se vám bude hodit Couleur Caramel Teenage Paletka na rychlý make-up, která obsahuje krémový oční stín, krémovou rtěnku, tvářenku a korektor na pleť. Můžete ji mít stále po ruce a líčení poupravit i během dne, protože ukrývá malé zrcátko a aplikátor. Krémová textura všech čtyř líčidel obsahuje organický včelí vosk a meruňkový olej, které pečují o suchou a normální pokožku. A neodmyslitelnou tečkou na závěr jsou upravené nehty. Couleur Caramel Teenage Lak na nehty č. 92 je netoxický bez DBP, toluenu a formaldehydu. Dokonale kryje a vydrží opravdu dlouho.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Bez kterých kosmetických produktů se neobejdete a proč?

Tři z vás, které nejoriginálněji odpoví odměníme kosmetickám balíčkem.

Výherní balíček obsahuje 3 BIO produkty Couleur Caramel z limitované řady Teenage:

  • Couleur Caramel Teenage BB krém

  • Couleur Caramel Teenage Lak na nehty

  • Couleur Caramel Teenage Paletka na rychlý make up

www.couleur-caramel.cz

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.