29. května 2017
 | 
Foto: shutterstock.com, FemFresh
Odpovězte na otázku a můžete se těšit na dárkový balíček FemFresh.

!!! SOUTĚŽ UKONČENA !!!

Každodenní hygiena je pro Vás samozřejmost, bez které nevyrazíte z domu. Její součástí by měla být i péče o intimní partie. Pokud jste ještě nezačala používat speciální přípravky pro dámskou hygienu, je na čase to změnit. Vlasy si mýdlem také nemyjete, tak proč byste zanedbávala nejchoulostivější části svého těla? Neostýchejte se a vyzkoušejte novou intimní hygienu pro každodenní péči od značky Fem Fresh. Rozdíl poznáte okamžitě!
Intimní gel Everyday Care od FemFresh poskytuje dokonalou péči a ochranu před podrážděním a potencionálním zápachem intimních částí vašeho těla. Slouží také jako prevence před gynekologickými problémy. Neobsahuje mýdlo a má nízké pH, čímž vytváří přirozenou rovnováhu pokožky. Navíc obsahuje výtažky z Aloe vera, které blahodárně působí na citlivou pokožku.

Intimními ubrousky Everyday Care jsou díky svému šetrnému a jemnému složení ideální pro každodenní ochranu ženských partií. Obsahují extrakt z měsíčku lékařského a další rostlinné výtažky, které jemně čistí a zklidňují intimní partie. Jejich složení je hypoalergenní, nemusíte se tedy bát žádných komplikací.

Intimní deodorante Everyday Care poskytují dokonalou péči a ochranu před podrážděním a zápachem choulostivých částí vašeho těla. Intimní deodorant je speciálně navržen podle potřeb ženské pleti. Nejen, že je hypoalergenní, neobsahuje alkohol a má nízké pH, čímž přispívá k přirozené rovnováze pokožky, ale příjemně vás překvapí i jeho delikátní parfemace.

OTÁZKA: Co pro vás znamená svěžest?