12. února 2018
 | 
Foto: Dívka na kusy
Představujeme důvod, kvůli kterému klidně odložíte své dosavadní plány. Román Dívka na kusy přečtete jedním dechem. Začtěte se do dojemného příběhu Charlotty, která ztratila vše a nyní hledá cestu zpět z kraje propasti.

Kniha spisovatelky Kathleen Glasgow se stala hned po vydání mezinárodním bestsellerem a byla vyhlášena knihou roku pro mládež. Vypráví silný příběh mladé hrdinky, která ztratila všechny své blízké, a nyní řeší emocionální traumata skrze fyzickou bolest. Charlotta se přesto rozhodne nevzdat se a bojovat o své místo ve světě. „Tato kniha je směsicí vážnosti, upřímnosti a hrozivé krásy. Právě proto stojí za přečtení, neboť obsahuje vše, co vyžadujeme od dobrého příběhu – zkušenost, jak přežít zdánlivě neřešitelnou situaci a boj o nalezení světla v té nejtemnější noci, “ řekl o knize Jeff Zentner, autor bestsellerů New York Times. Objevte i vy knižní hit této zimy. Román Dívka na kusy můžete aktuálně zakoupit ve všech prodejnách Knihy Dobrovský.

Anebo soutěžte s námi a vyhrajte knížku domů! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik let je Charlotte, hlavní hrdince knihy Dívka na kusy? Správnou odpověď naleznete zde!

1. 15
2. 17
3. 21

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.