24. dubna 2018
 | 
Foto: Lay’s
Slečny a dámy, vy, které jste se doposud chipsům vyhýbaly, zbystřete! V Lay’s si pro vás připravili vychytanou pečenou dobrůtku v podobě senzačních Lay’s Oven Baked.

!!! SOUTĚŽ UKONČENA !!!

Stačí správně odpovědět na otázku a balíček s těmito vypečenými chipsy a inspirativní kuchařkou Mini mánie, díky které zpestříte každou party, může být váš.

Lay’s Oven Baked jsou unikátní tím, že jsou pečené v peci. Díky tomu obsahují o 50 % méně tuku než klasické chipsy. Méně tuku však neznamená méně chuti. Právě naopak! Výjimečně dobrá chuť této vypečené varianty vás jednoduše ohromí. A to už stojí za zkoušku! Vychutnejte si odlehčenou verzi chipsů, která vás nenechá chladnými ani v zimních měsících. K mání je jogurtová příchuť s bylinkami, která je vskutku neodolatelná. Samozřejmostí je i neochvějná slaná klasika. Tak až budete příště přemýšlet, jakou dobrotou ozvláštnit dámskou jízdu, překvapte holky žhavou novinkou Lay’s Oven Baked. Nové pečené chipsy si s kamarádkami, zamilujete na první křupnutí.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Co podle vás nesmí chybět na žádné povedené party?

Pět z vás, kteří nejoriginálněji odpoví, se mohou těšit na balíček s Lay’s Oven Baked  a kuchařkou Mini mánie od autorky Ilse Königové.