21. listopadu 2017
 | 
Foto: Rexona
Sháníte nějakou drobnost pod stromeček pro maminku či kamarádku? Chybu nemůžete udělat, pokud zvolíte exkluzivní vánoční balíček od Rexony.

Sada skrývá antiperspirant Rexona Invisible Black and White, obohacený o technologii Motionsense, díky které se uvolňuje vůně postupně a pocit svěžesti tak vydrží celý den. Rexona Invisible Black and White je navíc speciálně vyvinuta tak, aby nezanechávala nevzhledné skvrny a oblečení zůstávalo stále krásné. Balíček je doplněn o sprchový gel s vůní tropických dálek, který dodá vaší pokožce svěžesti. Jako bonus je potom hravý látkový batůžek.

 Pět z vás, kteří nejvtipněji odpovědí na otázku, získá balíček Rexona!

Otázka: Co nikdy nechcete dostat pod stromeček a proč?

Platnost soutěže do 7.12.2017

 

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.