25. listopadu 2017
 | 
Foto: Yves Saint Laurent
ANO, stále pokračujeme! Od pondělí 13. listopadu na vás každý den čeká nová soutěž o úžasné ceny! TO SI NENECHTE UJÍT!

!!! SOUTĚŽ UKONČENA !!!

Smyslná plnost a lehoučký květinový motiv činí z Mon Paris moderní květinovou chyprovou, která je vzrušující, svůdná a zcela neodolatelná.

Tato okouzlující a omamná bílá chyprová vůně zaujme už od prvního přivonění díky své neuvěřitelně čisté křišťálové povaze spojující pačuli se zářivými bílými tóny a vyvažuje ho smyslností pižma.

Kde je temnota, tam je i světlo. Tam, kde čekáte sladkost, nacházíte sexuální přitažlivost. V lásce je všechno naruby… Stejně tak v Mon Paris.

 

Paříž. Pohled ze střech. A jak se díváte dolů, ztratíte náhle rovnováhu, pocit závratě, točí se vám hlava. Celá zmámená padáte, rychleji a rychleji, řítíte se nezvratně vstříc čemusi konečnému.  A  náhle vás v tom volném pádu kdosi chytí za ruku. Milenec. Muž nebo žena, na niž jste před několika sekundami náhodou pohlédla. Vyzývá vás, abyste se vrhla do neznáma. Ten dotyk působí jako zásah elektrickým proudem, všechno obrací vzhůru nohama. Disponuje silou přenést vás do jakéhosi silového pole emocí, které vás uchvátí. Do nadpozemského stavu duše, který je hřejivý, beztížný a vzbuzuje dojem absolutního bezpečí. Život chvátá kolem vás, zatímco čas se zastavil. Tak lahodně.  Na chvíli. Vždycky se mu ale poddáte.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Napište nám svůj příběh první lásky, lásky na první pohled a toho úžasného povznášejícího pocit.

Jednu nejoriginálnější odpověď odměníme vůní Mon Paris 30 ml od značky Yves Saint Laurent.

Soutěž platí do pátku 01. 12. 2017