18. listopadu 2016
 | 
Očekávaný snímek Fantastická zvířata a kde je najít přichází konečně do kin!

!!! SOUTĚŽ UKONČENA !!!

Film vznikl dle předlohy stejnojmenné knižní předlohy spisovatelky J. K. Rowlingové a zavede tě do nové éry kouzelnického světa desítky let před Harrym Potterem. Držitel Oscara Eddie Redmayne („Teorie všeho“, „Dánská dívka“) ztvárnil ústřední roli magizoologa Mloka Scamandera pod režijní taktovkou Davida Yatese, režiséra posledních čtyř úspěšných filmů „Harry Potter“. Scamander přichází do New Yorku spolu se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Nenech si ujít tuto velkolepou podívanou a vychutnej si ji na největším plátně, kině IMAX ve kterém budete mít pocit, že jste součástí celého neskutečného příběhu! Film Fantastická zvířata a kde je najít můžeš navštívit již na půlnoční premiéře v noci z 16. na 17. 11. v multiplexech Cinema City, kině IMAX a sále 4DX! Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz 

Soutěžní otázka:
Jak se jmenovala kniha, která se stala předlouhou pro film Fantastická zvířata a kde je najít, jaké zvířata nosí v záhadném kufříku?

a) Kouzelná zvířata
b) Mlokova učebnice
c) Fantastická zvířata a kde je najít