17. května 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Když žena umí využít svých zbraní, muži ji klečí u nohou.

Ženská zbraň číslo 1: dekolt
Nebudeme si lhát, víme, že muži nám na prsa prostě zírají. Někteří skrytě, jiní úplně okatě. Pokud disponujete bujným poprsím, máte vyhráno a stačí vám zvolit jen vhodný výstřih. Když máte menší prsa, nemusíte se bát, i vy je snadno využijte ve svůj prospěch. Správná podprsenka dokáže malá prsa krásně vytvarovat a ve výstřihu budou vypadat skvěle. Ve všech případech je důležité nebýt vulgární, ale sexy. Celkový dojem má být vkusný a má podnítit mužskou fantazii, ne jim ukázat všechno.

Ženská zbraň číslo 2: zadeček
Ženský zadeček je zbraní, která muže fascinuje od nepaměti. Ženy často svůj zadeček obdivu nechtějí vystavovat, protože si myslí, že ten jejich je moc velký nebo moc malý. A to je chyba! Pravdou je, že mužům se libí zadečky všech velikostí, při pohledu na něj řeší spíše tvar a pevnost. I zde si můžete pomoci oblečením, správný střih kalhot udělá s vaším pozdím hotové zázraky.

Ženská zbraň číslo 3: nohy
Při pohledu na odhalené ženské nohy padají muži do kolen. Minusukně a šortky muži obdivují a každý rok se těší, že po zimě začnete odhalovat své nožky. Pokud jsou nohy hezky tvarované (pozor opět nejde o to, jestli jsou štíhlé), jsou zbraní, proti které neexistuje žádná obrana. Když krátkou sukni či šortky doladíte botkami na vyšším podpatku, máte vyhráno.