25. října 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Láska skončila, ale život jde dále. Víme, jak se co nejsnadněji odpoutat od svého ex!

Obalamuťte mysl

Pořád dokola si přehráváte, co se stalo? Nikam se vám se vám nechce a jen byste nejraději seděla schovaná v koutě a brečela? To vám nepomůže, naopak to bude ještě těžší. Budete jen vyčerpaná, smutná a bez energie. Lépe tento nepříjemný čas půjde přežít, pokud si najdete nějakého koníčka. Běžte třeba cvičit nebo se rozběhněte. Uvidíte, že pak se vám vše bude zdát méně těžké a navíc budete mít krásnou postavu.

Hýčkejte se

Buďte na sebe hodná. Pokud si pořád dokola budete říkat, jak jste nemožná, neschopná a nehezká, tak i budete. Buďte k sobě hodná a laskavá. Nikdy nezapomeňte, že jste skvělá a jedinečná. A teprve muž, který to ocení ( i s vašimi chybami), bude opravdu ten pravý.

Žijte přítomností

Nepřehrabávejte se pořád v minulosti a také neustále nepřemýšlejte, co bude. Zkuste si užívat to teď a tady. Jeďte třeba s kamarádkou na výlet nebo se teď zkuste i více věnovat své rodině. Jak dlouho jste třeba nebyla u prarodičů? Vždyť víte, že když k nim přijedete, jakou jim to udělá velikou radost.

Neprobírejte to pořád dokola

Neustále o svém rozchodu mluvíte s kamarádkami a stále se v tom patláte? Jen se nervujete a kamarádka vám stejně dobře neporadí. I když je nejlepší nikdy nežila s vámi a s vaším partnerem. Na rozchodu vždy mají podíl oba. Kamarádka ale bude vždy stát na vaší straně. Takže se stejně nic moc nedozvíte. Hoďte to za hlavu a zkuste od teď žít nový život.