23. srpna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
První rande si každá z nás chce pamatovat, a proto by mělo být jedinečné!

Volba místa hraje velkou roli v tom, jak bude první schůzka probíhat, a tak jsme pro vás připravili 5 tipů, kam na první schůzku vyrazit.

Na jídlo

To je taková randicí stálice, která nezklame. Můžete se vzájemně poznávat a zároveň máte dostatek témat (jídelních) pro případ, kdyby vám docházela konverzační témata. Taky zjistíte, jakou kuchyni váš protějšek rád, a i způsob stolování o něm hodně prozradí. No a kdyby náhodou konverzace úplně drhla, můžete oželet dezert a odejít domů dřív.

Na procházku městem

Pokud je na to počasí, není nic lepšího než vyrazit na procházku. Ale pozor, předem si zjistěte, kam půjdete a jak dlouho procházka potrvá, abyste zvolila vhodné obutí. Přece jen ve dvanácticentimetrových podpatcích se asi nebudete chtít procházet 3 hodiny centrem Prahy po kočičích hlavách. Budete mít dostatek času a prostoru se poznat a případně se i kdykoliv s omluvou odpojit.

Na kávu

Ideální možnost, pokud máte málo času, je zaskočit na rande na kafe. Tohle slovní spojení už se vlastně tak nějak i vžilo pro označení schůzky, takže proč ne. Speciálně pokud máte kávu ráda! Je to podobná varianta jako zajít na jídlo, jen kratší a s minimálním rizikem, že se při jídle něčím „pokydáte“.

Na výstavu

Pozval vás na výstavu? Skvělá volba, evidentně se o umění a kulturu zajímá! To jsou plusové body navíc. Můžete spolu mlčet a kochat se uměleckými díly, nebo naopak sdílet svoje zážitky a pocity. Prostě jak budete chtít. A ještě si rozšíříte kulturní obzory.

Na brusle

Brusle, badminton nebo prostě jakýkoliv jiný sport, který oba ovládáte (ideálně na podobné úrovni) a při němž se pobavíte, je super variantou, jak strávit první schůzku. Při téhle aktivitě budete uvolnění a přirození, navíc se vám vyplaví endorfiny, takže pozitivní nálada je zaručena. A taky lehko zjistíte, nakolik je vaše rande soutěživé, a zda umí prohrávat. Což je informace pro budoucí vztah poměrně důležitá.