7. března 2019
 | 
Foto: Shutterstock.com
Jednoduchá pravidla, která platí!

Krajkové prádlo, nebo pohodlnou bavlnu? Dva tahy řasenkou. Pizza, kino, cesta nočním městem. Rozechvělé doteky. Už se nemůžete dočkat, až si ho poprvé přivedete k sobě! Když randíte s novým objevem, nejspíš si užíváte každý polibek a objetí a mazlíte se velmi náruživě. Jenže z pomyšlení na společnou milostnou premiéru znervózníte: Stihnete nenápadně shodit ty stahovací bombarďáky ve stylu Bridget Jones? Budou se mu líbit vaše prsa? Sex s novým mužem připomíná průzkum minového pole: vzrušující, leč pekelně nebezpečný. Úvodní ložnicová etuda se totiž nemusí povést podle vašich výbušných představ. Oba víte, že sexem se váš vztah přehoupne přes bod zlomu, jenže se ještě neznáte natolik, abyste věděli, co tomu druhému dělá dobře. Co když první noc dopadne tak strašlivě trapně, že už vás nebude chtít vidět?

1. pravidlo: Startujte pomalu

Nejprve potřebujete zjistit, jaké dráždění na vašeho partnera zabírá (ani omylem nemusí jít o stejné doteky jako v případě bývalého!), na jakých místech je nejcitlivější a čím byste ho naopak zchladila. Začněte proto pomalým laskáním. Většinu mužů nejvíc vzrušuje fakt, že se mazlení ženě líbí a že s ním prožila orgasmus, v lepším případě i více vyvrcholení. Sebevědomí muže stoupá, když si myslí, že je dobrý milenec. Komunikujte s milencem, veďte jeho doteky a pohyby až ke svému vyvrcholení a mějte na paměti, že on je tu pro vás, nikoliv vy pro něj. Skutečný vrchol je pak pro oba partnery dostatečnou odměnou a přivolá touhu po opakování.“

2. pravidlo: Když to drhne, buďte klidná

Doufáte, že až do rána bude na kolenou básnit, jak jste něžná a úchvatná? Skutečnost bohužel může vypadat o dost přízemněji – on se zasekne u háčku podprsenky, vy s hrůzou zjistíte, že jste se zapomněla nenápadně zbavit stahovacích bombarďáků, při líbání do sebe vrazíte nosem a potom ne a ne ukousnout obal kondomu. Nakonec na vás přijde záchvat nervózního smíchu a on se šeredně zpotí. V posteli ještě nejste sehraní a na vás se nejspíš pasou pochybnosti, jestli vám není cítit z pusy, co si asi tak myslí o vašem těle a kde se, sakra, naučil tak sebejistý orál. Nervozita podle odborníků ženy trápí hlavně v případě, kdy pár do peřin hupsne brzy po seznámení. Je ale úplně zbytečná!