28. dubna 2017
 | 
Ať už jdete se svým mužem na večeři, nebo zůstáváte doma, aspoň jednou za čas se pro něj proměňte ve femme fatale.

Muži si vybírají ženy podle vůně. A pak také – pochopitelně – očima. Zrakový vjem je však pro první dojem možná o něco důležitější, protože dotyčný může být lapen už na dálku… Mezi nejoblíbenější partie mužů patří klasicky zadeček, prsa a nohy. Jejich pozornosti však často neujdou ani naše ruce, oči nebo rty. Podtrženo sečteno: musíme vypadat neodolatelně od hlavy k patě.

Milá na dotek
Základem je krásná a hladká pokožka. Muži, kteří milují zarostlé nohy, podpaží nebo klín, jsou dnes spíše raritou. Nezapomeňte tedy na hladce oholené partie – a to nejen na začátku vztahu, ale také po roce či deseti letech jeho trvání. Důležitá je samozřejmě oholená, ale i hladká pokožka. Zatímco pro běžný den stačí tělo hydratovat mlékem, na večer se nebojte sáhnout po aroma olejíčcích.

Ideální vůní je například růže, která údajně v něžné polovině lidstva podporuje ženskost a smyslnost. Máte-li osvědčený konkrétní parfém, zkuste zapátrat, zda je k mání také tělové mléko či olej se stejnou vůní. Ostatně právě vůní můžete dát muži jasně najevo, v jakém rozpoložení se právě nacházíte. Zda si přejete několikahodinové hýčkání zabalené do vůně něhy, nebo krátký smyslný sex s příchutí pižma. Doporučit vám můžeme také parfémované pudry, které pokožku nejen provoní, ale také zesametoví.

Jako kočka
Pokožkou vaše snaha o dokonalost však skončit nesmí. Podívejte se na své ruce a nohy. Kdy naposledy jste jim věnovala pořádnou péči? Včera? Pak je to v pořádku. Před měsícem? Dobrá, ale chtělo by to zopakovat. Minulé léto? Honem se objednejte na manikúru i pedikúru! Věřte, že pro muže není nic odpudivějšího než odlupující se lak na nehtech a popraskaná, vysušená chodidla.