22. června 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Řeč vašeho těla je výmluvnější než slova.

1. Přitulení na rameno

Když položíte hlavu na rameno svého srdcového krále, vyjadřujete jednoznačný zájem o něho. Všimněte si, že jestliže zrovna necestujete nočním vlakem a hlava se vám samovolně nezakutálí na tělo vašeho spolucestujícího, tasíte tuto zbraň pokaždé, když si v novém vztahu chcete upevnit své pozice. Pokud jsou ale po několikaletém randění už neotřesitelné, většinou se k podobným bezeslovným vyznáním neodhodláte.

Toužíte-li proto vyburcovat ze starého přítele nový příliv extáze, tulte se k němu při každé příležitosti. Zcela ho tím odzbrojíte a ponoříte vás oba do hravé nálady. Během svého manévru navíc můžete pozorovat, jestli váš přítel, kdykoliv se k němu hlavou přiblížíte na těsnou vzdálenost, zavírá oči. Jestliže ano, jste dvojnásobnou vítězkou. V tu chvíli si totiž představuje, jak s vámi dovádí na svém prostěradle.

2. Letmý dotyk vašich rukou na stole

Po skleničce vína během romantické večeře se sice toužíte přitulit ke svému příteli, ale v dobré restauraci mu jen tak na klín skočit nemůžete. Pokud ho chcete informovat o tom, co se vám právě honí hlavou, natáhněte ruku přes stůl a dotkněte se jeho tlapky. Jediným dotekem mu tak naznačíte směr svých hříšných myšlenek a váš milovaný propadne iluzi, že když se s vámi dnes v noci nepomiluje, zešílí zoufalstvím.

Toto jemné gesto ho navíc ujistí, že pouze on je hoden vaší lásky. Způsobem doteku však na sebe prozradíte mnohem víc. Letmé pohlazení odkazuje na vaši plachost a vyzývá partnera k převzetí kontroly. Pokud svou ruku položíte na jeho, podtrhujete svou dominanci a připravenost utkat se s ním na milostném poli. Do obou rukou ho uchopte v případě, že máte v úmyslu celou postelovou symfonii zkomponovat sama.

3. Masáž krku

Jestliže váš drahý právě absolvoval náročný týden, utahaně se svalil na pohovku a není s ním řeč, masáží ho okamžitě vzpružíte. Nemusíte však zabředávat do důkladné několikahodinové procedury, na jejímž konci sama skončíte vyčerpaná na pohovce, ale úplně postačí, když svému milovanému promasírujete krk. Jeho zadní část je totiž extrémně citlivá na teplo a třením v této oblasti vysíláte slastné pocity do mozku svého vyvoleného. Tímto způsobem uvolníte nastřádané napětí a vytvoříte tak auru nezlomné vzájemnosti. Váš zrelaxovaný kocour pak bude navíc náchylnější k citovým vyznáním všeho druhu a zaujaté hře na vaši milostnou strunu.