18. května 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Není třeba zoufat, být single má i své nezanedbatelné výhody, poradíme vám, jak si užít jaro sama a co nejlépe.

Při pohledu na páry, které se v jarním slunci vodí za ruku nebo polehávají v parcích na dekách, není třeba smutnit. Ideální partner pro vás existuje, prostě se jen ještě neobjevil. Než k tomu dojde, užijte si jarní období v klidu a pohodě, přinášíme sedm prověřených tipů, díky kterým prožijete úžasné dny v tomto skvělém ročním období.

1. Cestujte ze dne na den

Nic a nikdo vás neomezuje – vidíte levné letenky do Říma nebo Londýna na příští den či týden? Nerozmýšlejte se a ihned je kupte. Být single znamená, že si můžete dovolit impulzivní rozhodnutí a neptat se nikoho dalšího, zda má čas, chuť nebo zájem jet s vámi.

2. Zaměřte se na sebe

Máte moře času, využijte ho. Udělejte věci, které jste doteď odkládala, přečtěte si třeba několik knih o seberozvoji, začněte pravidelně cvičit, nespěchejte a choďte z práce či školy domů pěšky. Zastavte se a ujasněte si, co je pro vás důležité, kam směřujete a co očekáváte od budoucnosti, když jste single, je na to nejvhodnější příležitost.

3. Bez výčitek!

Vidíte za vitrínou cukrárny nádhernou kremroli se šlehačkou jako obláček? Sem s ní! Užijte si dny, kdy nemusíte řešit každý gram tuku nebo tázavé pohledy partnera ve chvíli, kdy dostanete chuť na sladké.