17. července 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Láska i hory přenáší… jsou ale věci, které přes srdce, dřív nebo později, nepřenese nikdo.

Je mnoho rad, jak být ve vtahu spokojený, co dělat, aby vás partner pořád miloval, nebo jak si okořenit sex. Stejně důležité je i mnoho věcí nedělat, tohle jsou čtyři z nich, které zaručeně ničí vztahy, tak ne nedělejte.

Lež – Dokonce ani ta milosrdná lež! Pokud jste si opravdu souzeni a je vám spolu dobře, proč k sobě nebýt upřímný? Pamatujte si, že každá pravda vyjde najevo, tak abyste se nakonec nezamotali do pavučiny lží…

Sobeckost – Pamatujte si, že teď jste dva, takže pokud chce váš milý kousek čokolády, nebo jít na pivo s přáteli, nezapomínejte, že není jen „Moje“ a „Váš“, protože vy a všechno ostatní taky není jen „Jeho“!

Závist – Povýšili ho v práci, jede se svojí maminkou na dovolenou, prostě cokoliv? Přejte mu to! Na závist ve vztahu a věty typu „To si nezasloužíš“ jsou absolutně tabu!

Peníze – Láska se na peníze neměří. Jestli jste chudá holka z vesnice a on z bohaté městské rodinky, nebo naopak, nedávejte to najevo. Důležité je, abyste se jeden o druhého postarali a v těžkých chvílích si pomohli. A taky, když si chcete dopřávat Dolce Vita, myslete i na něj.

ČTĚTE TAKÉ – Udělejte z něj toho nejlepšího milence