10. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Třeba jste do této chvíle netušila, že:

1. Muže rajcují vaše sny, ve kterých sami vystupují.
Nemusíte mu vůbec vyprávět všechny blázniviny, kterými vás v noci mozek obšťastnil. Stačí jediná věta, ze které váš drahý pochopí, že jste snila právě o něm. Nezáleží, jestli [file:22435]ve snu vystupoval v roli ochránce, nebo sličného opraváře praček. Díky vaší poznámce získá příjemný pocit, že se pevně usídlil ve vašem podvědomí.

2. V sedmnáctém století nosily aristokratky paruky na přirození.
Zatímco dnes se ženy svého ochlupení s radostí zbavují, v sedmnáctém století toužilo něžné pohlaví po hustém pralese v podbřišku. S nápadem jako první přišly prostitutky, které se parukou snažily zakrýt vši a příznaky syfilidy. Mužům se chlupatý porost evidentně zalíbil, neboť se o tento kosmetický doplněk rázem začaly zajímat i aristokratky.

3. Vaše láska reaguje na svou vlastní hudbu!
Nálada vás obou může ustrnout na mrtvém bodě. Ať už kvůli starostem, které se každému z vás přes den nastřádaly v hlavě, nebo se prostě jen dostáváte do nebezpečné smyčky stále stejných situací. Jako film, který už jste stokrát viděli. Víte přesně, co následuje. Abyste rozproudili ztuhlou lásku v žilách, prohrabte svůj hudební archiv včetně zaprášených desek a sestavte si vlastní kompilaci starých dobrých vypalovaček, které vám vždy zvednou náladu.