14. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Osvojte si šest rozpustilých a přitom vysoce účinných triků, které změní váš milostný život ve velkolepou show.

Pohrajte si s ním

Udělejte si zásobu sexuálního nádobíčka. Pouta podšitá sametem jsou vzrušující a nezraňují jako kovová. Hedvábný šátek přes oči navozuje pocit napjatého očekávání – a ten může být opravdu dráždivý. A nikdy neuděláte chybu s vibrátorem. Ať vám s ním váš muž přejíždí po klitorisu, nebo mu prostě řekněte, ať jen sedí a dívá se, co s ním dokážete vy. Budete se cítit úžasně a jeho bude vzrušovat pouhý pohled na vaši extázi.

Nahaté boogie

Pro to, abyste si v ložnici užívala naplno, nemusíte mít zrovna postavu a prsa jako modelka. Pět minut denně se na sebe úplně nahá dívejte do velkého zrcadla a zaměřte se na místa a body, které máte na svém těle nejraději. Pokud si připadáte poněkud trapně, pusťte si nějakou stimulující hudbu a zatančete si s tím nádherným aktem v zrcadle rituální tanec lásky.  Zvyknete si tak na své jedinečné a úžasné tělo, které jste až dosud přijímala s většími či menšími rozpaky. Získáte zpět nalomenou sebedůvěru, což se zcela přirozeně přelije do vašeho sexuálního života. V očích svého muže zaznamenáte světýlko obdivu a budete pro něj minimálně dvakrát přitažlivější než dosud.

Nezadržujte dech

Orgasmus lze skutečně kontrolovat pomocí dechu. Uvolněte svou fantazii a zkuste si při každém výdechu představit, že své příjemné pocity přesunujete do celého těla, místo abyste je nechala stroze kulminovat pouze od pasu dolů. Zbytečná sebekontrola vám v plném a intenzivním prožitku vašeho vyvrcholení může být jen na překážku. Když se pak konečně přestanete hlídat, pocítíte nadoblačný orgasmus od hlavy až k patě.