13. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Dopřejte si opravdu párádní rozkoš!

1) Nebojte se decibelů

Když jste vzrušená, nebojte se své pocity hlasitě vyjádřit. Vykřičte si plíce, smějte se, řvěte naplno jeho jméno…, prostě všechno, co se vám zrovna chce, a hlavně – nestyďte se! Uvolněná a odevzdaná kouzlu okamžiku prokazujete svému partnerovi nádhernou službu. Čím více budete vyjadřovat svou rozkoš, tím více si bude připadat jako největší hřebec ve vesmíru. Bonus: vaše orgasmy budou ještě intenzivnější, když svá zakončení podpoříte hlasitými a vášnivými zvuky.

2) Otevřete oči

Nezavírejte při sexu oči. Je to skvělý způsob, jak blíže prozkoumat emocionální stránku styku. Začněte tím, že se budete líbat s otevřenýma očima a dívat se jeden na druhého během předehry. Postupně přidávejte, až budete schopni udržet kontakt očima i během obou vašich vyvrcholení. Prožijete své orgasmy úplně jinak. Je to zcela nová zkušenost.

3) Čelem vzad

Když jste nahoře, obraťte se čelem k jeho nohám místo k jeho tváři a přidržujte se jich, abyste neztratila rovnováhu. Naskytne se mu nádherný pohled na vaše pozadí – spolehlivý prostředek, jak ho vzrušit. A pokud jeho erekce směřuje vpřed namísto vzhůru, bude mu tato pozice připadat zvláště neuvěřitelná.

4) Vyznání polibkem

Každý den se jednou vášnivě líbejte alespoň deset vteřin. Mnoho párů vede uspokojivý pohlavní život, ale přestaly se doopravdy líbat, čímž svůj kontakt ochuzují o něžný a velmi vzrušující prvek. Polibek jako podivuhodný intimní akt dodá vašemu milování romantické kouzlo. Proto neváhejte a přisajte se k jeho hladovým rtům. Váš platonický přístup se okamžitě změní ve vášnivý. Je to síla.

5) Zpomalená vášeň

Chcete-li ho překvapit či dokonce zaskočit a vystupňovat až na samotnou hranici šílenství jeho hladové očekávání, zkuste dělat totéž, co spolu v posteli děláte vždycky, ale zpomalte na čtvrtinu své obvyklé rychlosti. Dopřejte si tak čas navázat s partnerem těsné spojení a své smysly vystavte všem vjemům po mnohem delší dobu než obvykle. Váš společný orgasmus pak bude jemu i vám připadat jako z jiné galaxie.