1. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Překvapivě dost! ČTĚTE!

Rad, jak zhubnout, je kolem nás spousta, tak proč téma hubnutí nespojit s příjemným – se sexem. Vždyť erotika je nejzábavnější a nejzdravější cesta k hubnutí, takže vlastně moc příjemná dieta!

Úředníci britské národní zdravotnické služby radí: pokud mají lidé problém s tím, udělat si na cvičení čas přes den, měli by si alespoň vyšetřit chvíli na řádnou ‚rozcvičku‘ večer v posteli. Podle webových stránek britských vědců prý ‚sexobic‘ pomáhá při předcházení infarktů a prodlužuje lidem život. Endorfiny, které jsou do těla vypuštěny během orgasmu, stimulují imunitní systém, pomáhají i při prevenci různých forem rakoviny, a dokonce i zpomalují stárnutí pleti.

Zapomeňte na komplexy!

Nikdo jistě nezpochybní fakt, že obezita příliš neprospívá jak vzhledu, tak sexuální přitažlivosti. Žena, která je svou postavou silnější nežli její partner, může mít v ložnici hned několik potíží. Ať už od mindráků, kdy se za svou postavu stydí a přeje si, aby bylo při sexuálních hrátkách zhasnuto, tak při samotném aktu, kdy nemá takovou výdrž ani pružnost těla jako partner. Není to být zásadní problém, vždyť některým mužům se líbí ženy hubené a ploché, jiným zase kypré a zakulacené.