1. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Chcete, aby vás vztah pořád bavil? Vsaďte na vzrušení, požitky a dobrodružství.

Dýňová snídaně

Pouhá vůně dýní dokáže způsobit, že se mužům o čtyřicet procent zvýší prokrvení penisu. A co teprve jejich chuť! Ozvláštněte si snídani do postele dýňovým dezertem a otestujte, jestli sladké afrodiziakum rozdmýchá i vaši touhu. Dobrotu připravíte hravě: smíchejte půl šálku dýňového kompotu s vanilkovým pudinkem (uvařte ho podle návodu na sáčku a s kompotem ho smíchejte ještě teplý), přidejte trochu třtinového cukru, nalijte do dezertních misek a mlsku pak ozdobte lístkem máty nebo dýňovými semínky.

Jóga ve dvou

Když se dáte na jógu, budete mít prokrvenější intimní partie a tím i větší chuť na sex i silnější orgasmy. Intenzivnější slast si zařídíte častým cvičením jedné ze základních jógových poloh, které se říká pozice hory. Klekněte si na všechny čtyři s nohama roztaženýma na šířku boků a rukama opřenýma o zem v šíři ramen. Pak postupně napínejte kolena a zvedejte zadek, ale rukama se dál dotýkejte země. Teď přijde zábavnější část – milý si stoupne za vás, popadne vás za boky a přitáhne si je k pánvi. Díky tomu se ještě víc protáhnete. Vydržte po dobu pěti nádechů a výdechů a pak si můžete vyměnit role.

Znaková řeč

Až si budete na večírku povídat s někým jiným než s milým, zdálky se drahému zadívejte do očí, natočte se k němu trupem a založte si ruku v bok. Mlčky mu tak vzkážete, že ho chcete mít u sebe. Uvidíte, že okamžitě přispěchá a láskyplně vás obejme. Zaplaví vás úžasný pocit, že jste spolu na dálku spojení a komunikujete beze slov. Tip: Tenhle trik vám přijde vhod, až se budete na oslavě potřebovat vysvobodit ze společnosti člověka, kterému byste se raději obloukem vyhnula.