24. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Poloh je nespočet, my pro vás máme odhalení těch nejoblíbenějších.

Misionář
Nesmrtelná klasika se umístila v žebříčku nejoblíbenějších poloh na prvním místě. Pro ženy je tato poloha velmi pohodlná a dokážeme si ji opravdu užít. Pokud je tato poloha vaše nej, nepatříte mezi ženy, které se bezhlavě vrhají do dobrodružství.

Zezadu
Poloha, při které se také moc nenadřete a ještě s klidem můžete popustit uzdu své fantazii. Pro ženy, které nejčastěji dávají přednost této poloze, není ani tak důležitá láska a psychické pouto s mužem, ale cíl – orgasmus. Často je pro ně důležitější vlastní uspokojení potřeb!

Jezdkyně
Tuto polohu ženy umístily na třetí příčku. V této poloze rozhodujete sama o všem. Nejen o svém, ale i o partnerově potěšení. Milovnice žhavé jízdy mají rády věci i situace pod kontrolou a jsou dominantní nejen v posteli.

Na stojáka
Exteriéry a rychlovky jsou doslova životní potřebou, kterou si užijete, jakmile vám to počasí dovolí. Jste otevřená experimentům a pohodlí pro vás není tak důležité. Ženy, jež preferují milování ve stoje, jsou náročné na partnera, potřebují, aby jejích potřeby „ustál“ a užíval si je stejně. Nejde však pouze o sex, náročnost se projevuje i v běžných životních situacích, muž musí být silnou oporou ve všech směrech.