23. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Ukažte mu, jak divoká a vášnivá umíte být a že slovo stereotyp nemáte ve slovníku!

Pohrajte si s ním

Udělejte si zásobu sexuálního nádobíčka. Pouta podšitá sametem jsou vzrušující a nezraňují jako kovová. Hedvábný šátek přes oči navozuje pocit napjatého očekávání – a ten může být opravdu dráždivý. A nikdy neuděláte chybu s vibrátorem. Ať vám s ním váš muž přejíždí po klitorisu, nebo mu prostě řekněte, ať jen sedí a dívá se, co s ním dokážete vy. Budete se cítit úžasně a jeho bude vzrušovat pouhý pohled na vaši extázi.

Otevřete oči

Nezavírejte při sexu oči. Je to skvělý způsob, jak blíže prozkoumat emocionální stránku styku. Začněte tím, že se budete líbat s otevřenýma očima a dívat se jeden na druhého během předehry. Postupně přidávejte, až budete schopni udržet kontakt očima i během obou vašich vyvrcholení. Prožijete své orgasmy úplně jinak. Je to zcela nová zkušenost.

Hot dog!

Předtím, než svého muže potěšíte orálně, přesuňte se stranou, skoro kolmo k penisu. Rukou obejměte úd, jako byste ho chtěla vložit do housky. Potom líbejte tu část, která není zakrytá, a přitom na ni intenzivně dýchejte. Vydechnutý vzduch se bude hromadit ve vaší ruce a penis bude jako ­v pícce. Druhou rukou mu až k zešílení drážděte varlata. Uvidíte, že bude v sedmém nebi.