19. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Erotika není žádnou složitou vědou a každému se líbí něco jiného.

Lechtivý výzkum
Nás samozřejmě jako první napadlo: Jak takový výzkum mohl asi probíhat 😀 No, bylo to takto: Vědci našli několik desítek dobrovolnic, které shodily šaty, lehli si a nechali se přikrýt tenoučkou plachtou. V tuto chvíli nastoupili vědci, kteří se možná trochu červenali a začali ženy dráždit, lechtat, hladit a používali i vibrující pomůcky. Poté s ženami diskutovali o jejich pocitech. Výsledkem bylo porovnání ženských vjemů a nakonec tabulka, která odhalila, na jakých místech na ženy stimulace fungovala nejintenzivněji.

Výsledky
Říkáte si, to je jasné, na to není potřeba výzkum, je to klitoris, bradavky a krk. Zčásti máte pravdu. Výsledků je ale více. Vědci rozdělili erotogenní partie podle toho, co dělalo ženám nejlépe. Zjistili na jaká místa je ideální zatlačit, jemně pohladit či rozvibrovat. Zde je seznam:

HLAZENÍ
Nejcitlivější místa na hlazení a jemné doteky jsou: krk, předloktí a okraje vaginy. Těmto partiím stačilo jen málo, aby bylo vyvoláno vzrušení. Na spodních příčkách se umístily prsní dvorce.

TLAK
Během erotických hrátek má své místo i tlak a mírná síla. Tento způsob nejvíce vyhecoval bradavky a klitoris, což vás samozřejmě nepřekvapuje.

VIBRACE
Bradavky a klitoris jasně vyhrávají i v případě vibrujícího potěší. Nemusí se vždy jednat jen o umělé hračky, ale i šikovný partner vás dokáže rozvibrovat pomocí střídavého tlaku.

Krk, ruce a uši jsou jasné zbraně, jak vás navnadit na sex. Erotické hrátky jsou o hledání, proto nechte partnera, aby nacházel vaše erotogenní zóny a samozřejmě nezůstavejte pozadu a hledejte ty jeho.