6. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Vlak vzrušení a slasti se rozjede už dnes večer ve vaší ložnici!

Jestli jste opravdu náruživí cestovatelé, můžete za jediný večer postupně vystoupit na všech peprných zastávkách! Rozšíříte si (erotické) obzory a užijete si vzrušující exotiku, aniž vystrčíte nos z peřin. Na takhle vášnivém výletě jste už určitě dlouho nebyla! S sebou stačí zabalit jenom svůdné spodní prádlo a pár drobností přesně podle pokynů. 

1. Zastávka: Londýn

Romantický scénář: Místní milenci si užívají piknik v Regents Parku a pak se procházejí podél kanálu Regent’s Canal ve čtvrti Little Venice (Malé Benátky).

Erotická zajímavost: Rozvážní Britové si dopřávají nejdelší milostnou předehru na světě. Trvá jim v průměru třiadvacet minut, zatímco Češi rozjezdu věnují jen čtvrt hodiny!

Sex po anglicku

Možná vám Britové připadají jako studení čumáci, ale ve skutečnosti milují pořádně hravý a zvrhlý sex. Jsou třetí na světě v počtu nakoupených vibrátorů a ze všech národů si také nejčastěji užívají v ložnici převleky. Možná za jejich fandění postelovým maskám může příroda, která zařídila, aby nás vzrušovali sexuální partneři s co nejodlišnějšími geny, jenže v ostrovním státě má většina lidí genetickou výbavu podobnou, a tak se snaží vybičovat vzrušení alespoň převlékáním! Tip: Nakráčejte do ložnice obutá do kozaček na hodně vysokém podpatku a v lesklé latexové pláštěnce, pod kterou nemáte nic než roucho Evino. V nezvyklém balení budete působit tak dominantně a chlípně, že váš milý zavyje touhou! Můžete mu zkusit i rozkazovat, určitě vám rád splní každé přání.

Milostná poloha: Stoupněte si čelem ke stěně, opřete se o ni dlaněmi, mírně se prohněte v zádech a požádejte dobyvatele, aby vám vyhrnul gumovou pláštěnku a zezadu do vás vstoupil. Jestli si chcete připadat opravdu jako v Londýně, udělejte totéž ve sprchovém koutě a nechte si na ramena pršet kapky vody. Pokud vám sex vestoje moc nevyhovuje, požádejte svého drahého, aby si ve sprše sedl na zem, a vyskočte mu na klín.