2. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Tyhle tři žhavé polohy vás vezmou do nebe!

Při divokém, vášnivém a smyslném milování nejspíš vypnete mozek a vezete se na vlně touhy. V takovém rozpoložení se samozřejmě těžko plánuje, do jaké polohy se překroutíte příště. Prostě sladíte pohyby s partnerem a děláte to, co se vám zrovna chce. Přesto se vyplatí vědět, které milostné pozice u vás dokážou spustit ohromnou pyrotechnickou show slasti, a to dřív než u milence. Jde o to, že většina žen potřebuje k orgasmu hlavně dráždění klitorisu. A když při sexuálních hrátkách knoflík rozkoše leží ladem, čekáte na extázi marně. Za účelem orgastického zemětřesení se nemusíte pouštět do žádné divoké akrobacie, protože klíčem ke slastnému vyvrcholení jsou celkem jednoduché polohy. 

Tanec na klíně

Jak na to:
Váš drahý si sedne na podlahu. Jednu nohu pokrčí, druhou nechá nataženou, aby dobře držel balanc. Vyskočte mu na klín a obemkněte ho lýtky. Trochu se zakloňte a začněte kroužit boky, jako byste předváděla břišní tanec. Anebo se kolébejte dopředu a dozadu jako na houpačce. Tip: Abyste zvýšila pravděpodobnost exploze, zatněte hýžďové svaly. Do intimní oblasti se vám hned nahrne víc krve a budete citlivější.

Proč se vám to bude líbit:
Když pohupujete boky, třete se klitorisem milovanému o břicho. Tím pádem si užíváte mnohem větší porci slasti, než kdybyste na něm poskakovala a pumpovala nahoru a dolů. Záleží jenom na vás, jaké tempo si vyberete. Pokud navíc prohnete záda do oblouku, přijde ke slovu i váš zázračný bod G. Váš blažený řev probudí ze spánku všechny sousedy!