29. ledna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Vydejte se po mapě rozkoše.

Lechtivý výzkum

Vědci našli několik desítek dobrovolnic, které shodily šaty, lehli si a nechali se přikrýt tenoučkou plachtou. V tuto chvíli nastoupili vědci, kteří se možná trochu červenali a začali ženy dráždit, lechtat, hladit a používali i vibrující pomůcky. Poté s ženami diskutovali o jejich pocitech. Výsledkem bylo porovnání ženských vjemů a nakonec tabulka, která odhalila, na jakých místech na ženy stimulace fungovala nejintenzivněji.

Výsledky

Říkáte si, to je jasné, na to není potřeba výzkum, je to klitoris, bradavky a krk. Zčásti máte pravdu. Výsledků je ale více. Vědci rozdělili erotogenní partie podle toho, co dělalo ženám nejlépe. Zjistili na jaká místa je ideální zatlačit, jemně pohladit či rozvibrovat.

HLAZENÍ

Nejcitlivější místa na hlazení a jemné doteky jsou: krk, předloktí a okraje vaginy. Těmto partiím stačilo jen málo, aby bylo vyvoláno vzrušení. Na spodních příčkách se umístily prsní dvorce.

TLAK

Během erotických hrátek má své místo i tlak a mírná síla. Tento způsob nejvíce vyhecoval bradavky a klitoris, což vás samozřejmě nepřekvapuje.
 

VIBRACE

Bradavky a klitoris jasně vyhrávají i v případě vibrujícího potěší. Nemusí se vždy jednat jen o umělé hračky, ale i šikovný partner vás dokáže rozvibrovat pomocí střídavého tlaku.

Krk, ruce a uši jsou jasné zbraně, jak vás navnadit na sex. Erotické hrátky jsou o hledání, proto nechte partnera, aby nacházel vaše erotogenní zóny a samozřejmě nezůstavejte pozadu a hledejte ty jeho.