24. prosince 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Popusťte uzdu svým touhám.

Koupelna
Milování ve vaně nebo ve sprchovém koutě je hotový požitek. Můžete zde vyzkoušet mnoho poloh a zaručeně si to užijte. Ve většině koupelen bývá pračka, je to sice staré známe, ale velmi účinné. 

Kuchyň
Kuchyňská linka je v ideální výšce, hupněte na ní, roztáhněte nožky a přítel má vše jako na stříbrném podnosu. Výborné je i poloha zezadu, kdy jednu nohy položíte na kuchyňskou linku a mírně vystrčíte zadeček. 

Obývák
Gauč, kobereček, křesla nebo sofa…v obýváků je tolik možností, kde se pomilovat. Stačí jen zapojit fantazii 😉 Pokud máte v obýváku třeba houpačku, nečekejte a hned jí využijte k rozkoši.

Ložnice

Ložnice je místnost, kterou si můžete přizpůsobit k obrazu svému, aby se vám zde nejen hezky spinkalo. Zkuste třeba saténové povlečení, na dotek je příjemné, chladí a klouže. Udělejte si z ložnice místnost dosud nevídaných sexuálních zážitků. 

Okenní parapet
Pokud si se sousedy navzájem nevidíte až do talíře a máte v sobě trochu odvahy, hup na parapet. Postavte se chytře, ať si ostatní mysl, že se jen díváte z okna. Vzrušující zážitek zaručen! 

Auto
Nemusíte nikam jezdit, stačí, jestli ho máte v garáži nebo je vaše ulice klidné místo a vy si budete moc užít sex naplno. V autě by se měl milovat každý minimálně jednou za život! Tak na co čekáte?  

Předsíň
Není nic lepšího než přijít domů a hodit tašky na podlahu a oddat se jeden druhému. To se pak domů bude těšit o to víc.