3. ledna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Sex plný fantazie vás bude bavit i bez pronikání.

Splyňte spolu
Seďte naproti sobě v tureckém sedu a dotýkejte se koleny. Mlčte a snažte se dýchat oba ve stejném rytmu. Začněte se něžně hladit a domluvte se, že jeden bude zrcadlit pohyby toho druhého. Pak si prohoďte role.

Namočte se

Kupte v hračkářství stříkací pistole, naplňte je teplou vodou a vyzvěte partnera na souboj. V ložnici sice budete mít potopu, ale až vás drahý uvidí v mokrém průsvitném bílém tričku, zešílí touhou.

Hrajte karty
Napište na hrací karty sexy triky, které byste chtěla vyzkoušet. Pak svého milovaného požádejte, aby si jednu vytáhl. Přání vám musí okamžitě splnit! Druhý den se vyměňte. Pozor! Dělejte jen to, co vzrušuje oba.

Zacvičte si
V rámci milostné předehry můžete dokonce i posilovat. Požádejte ho, aby si lehl na podlahu, a dělejte nad ním kliky. Kdykoli klesnete dolů, polibte ho. Až uvidí, jak se nad ním potíte, roztřese se vzrušením.

Nahrajte se
Při milování nechte stát vedle postele diktafon a stiskněte tlačítko nahrávání. Až se příště dostanete do smyslné nálady, nahrávku s vlastním vzdycháním a sténáním si pusťte. Vzrušíte se během minuty!

Vysajte ho
Při líbání vtáhněte do úst jeho horní ret a začněte ho jemně sát. Můžete přítele do rtu i opatrně kousat. Po chvíli se zaměřte na partnerův spodní ret. Bude si představovat, že takhle sajete jinou část jeho těla.