1. ledna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Bujaré oslavy nového roku v sobě ukrývají i mnoho nástrah. Poradíme vám, jak se jim vyhnout!

1.RADA
BEZ alkoholu
Alkohol je sice věc příjemná, samozřejmě máme namysli rozumné množství, které vás dostane do nálady,  pod jeho vlivem nemyslíme na starosti a svět je krásnější, a nejen svět, ale i lidé. Jenže pokud popijete víc, než unesete, může se stát, že většinu toho skvělého mejdanu budete mít ztraceno v bílé mlze. A to je podle nás velká škoda. Takže, milé dámy, pijte s mírou a hlavně ne pod 18 let!

2.RADA
Náhradní plán
Pokud vyrážíte na party, pamatujte i na spodní vrstvy vašeho ošacení. Pod lehké šaty si vezměte nějaké sexy prádélko. Kdybyste to náhodou s alkoholem trošku přehnala, ať si neuděláte ostudu v sepraných a proprděných kalhotkách.  A hlavně si pamatujte, že opilé holky nejsou sexy, kdyby něco, vypijte hodně vody a běžte se projít na čerstvý vzduch.  

3.RADA
Myslete dopředu
Ať už se na vašem loučení se starým rokem stalo cokoli, zapomeňte na to. Vždyť je tady nový rok a vy můžete začít s čistým štítem pěkně od znova. Jen si zrekapitulujte, co se v minulém roce stalo a čeho se v následujících 12 měsících chcete změnit. Nejdůležitější je, abyste si věřila a s mohly se vám splnit i ty nejtajnější přání.