14. prosince 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Zkoumejte svou sexualitu! Výsledek vás ohromí!

Udělejte si tři seznamy…

1. Co vás vzrušuje
2. Co při sexu nemáte ráda
3. Co by vás nejspíš mohlo vzrušovat a chtěla byste to vyzkoušet

…a pak je zničte!
Dokazují, že máte o své sexualitě jasnější představu, než jste si myslela. Jsou ovšem určené jenom pro vaše oči, takže je nenechávejte jen tak ležet v šuplíku!

Čtěte erotické knihy

Rozvíjíte si tím představivost a možná vás začne napadat úplně jiný příběh, ve kterém si zahrajete hlavní roli vy sama. Zkuste ho napsat. Při psaní se vám fantazie rozeběhne na plné obrátky a možná objevíte úplně nová zákoutí své sexuality. I když zjistíte, že vás vzrušuje něco překvapivého nebo šokujícího, klidně se s tím partnerovi svěřte. Nejspíš bude rád, že jste otevřená řečem o sexu a že se vám může svěřit s vlastními představami bez obav, že ho odsoudíte.

Masturbujte

Dělejte to v různou denní dobu na různých místech a používejte různé pomůcky (hračky, prsty), různý tlak i rychlost. Zkuste se laskat před zrcadlem, ve sprše, při sledování porna na internetu. Vyzkoušejte všechno, co vás láká. Při masturbaci se vám fantazie volně rozlétne a vzrušující představy si pak můžete v hlavě přehrávat i při milování s partnerem. Když se laskáte sama, nikdo vás nerozptyluje, můžete se soustředit jen na vlastní slast a snadněji zjistíte, co vás vzrušuje.