1. prosince 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Je to tak. Muži se navzájem kryjí a poskytují si přesvědčivé alibi. Máte podezření, že je vám váš drahoušek nevěrný?

1. SCHOVÁVÁ si před vámi mobil.
Nedá bez něj ránu, dokonce ani když jde na záchod či do sprchy. Sem tam s ním dokonce zmizí před dům, aby si nerušeně vyřídil důležitý pracovní hovor. Smsky mu na displeji pípají ve zcela nevhodnou dobu – večer, o víkendech a v nejhorším případě i v noci. Pokud vám neustále tvrdí, že je to jeho nejlepší kamarád, nevěřte mu.

2. KRITIZUJE vás za věci, které mu dřív nevadily.
Dříve mu vaše oblíbené domácí tričko s ovečkou připadalo roztomilé, teď se při pohledu na něj ušklíbne a mezi zuby procedí něco o infantilitě. Vzhledem k tomu, že milenky mají zpravidla byteček jako klícku, ve které se po zemi rozhodně neválí dětské hračky, začne si toho váš drahý všímat a poukazovat na domácí nepořádek.

3. HLEDÍ SI AUTA, tedy rozhodně víc než dřív s ním jezdí do myčky a čistí ho i uvnitř.
„Jak můžeš nechat děti, aby v něm jedly!“ bude se čertit. Není divu, do kočáru (popř. šmajchlkabinetu) pro milenku se drobečky a skvrny od čokolády nehodí. Stejně tak se bude snažit odstranit stopy po vaší sokyni. Co kdyby náhodou ztratila náušnici nebo si vyložila nožky a nechala mu na památku otisky drobných chodidel na předním skle?

4. MĚNÍ IMAGE a kupuje si nové oblečení. Dříve přitom div neom­dléval při pouhé představě, že si v kabince bude muset něco zkoušet. Najednou se u něj ve skříni objevilo několik nových košil, z rozdrbaných trenýrek přesedlal na sexy boxerky a v koupel­nové skříňce se mezi deodorantem a pěnou na holení zničeho nic objevil značkový parfém.